Předposlední křížová výprava

Důležité upozornění

ZAMYSLI SE PROSÍM :
Myslíme si, že by nebylo vhodné umístit keš přímo na křížku nebo příliš blízko objektů, kvůli kterým tato serie vznikla.


Proto prosíme všechny, kdo se chcete přidat a založit keš se stejným,nebo podobným tématem, abyste se takového umístění vyvarovali.
Umístění přímo na objektu by mohlo být, a to  právem, považováno za znesvěcení.
Děkujeme a těšíme se na spolupráci.

 

Kdo se může přidat?

Předposlední křížová výprava je zamýšlena jako otevřená série pro všechny, které oslovuje minulost, chtějí jí ostatním připomenout, mají chuť přiložit ruku k dílu, přivést ostatní k pokladům dávných časů, ke kořenům našich předků a něco málo udělat pro to, aby dědictví naší minulosti nemizelo z okolního světa. Vytvořit schránku lze poblíž jakéhokoliv zajímavého místa se sakrální tématikou (kříže dřevěné, kovové, kamenné, kapličky, boží muka...), jen prosím buďte velice ohleduplní k těmto artefaktům a jak již stojí psáno výše... vyvarujte se umístění schránek na tyto památky.

Pokud chcete přispět k této sérii a nechcete sami vytvářet keš, pošlete fotografii do naší galerie a můžete tak obohatit ostatní o ukázku dalšího zajímavého místa. A jestliže alespoň několik lidí ze "sta" pro VĚC SAMOTNOU i něco málo udělá, vytvoří hodně zákonitě i pro naší budoucnost. Pokud rodiče budou od útlého dětství seznamovat své ratolesti s takovými mnohdy opomíjenými skvosty, nedočkají se toho, že jejich potomek je ten, co historii ničí a vše, co tu je již desítky a stovky let, pošlapává. A předá-li i on dál toto poselství od svých rodičů.... může být ta budoucnost trochu lepší.

 

Pro snadnější orientaci v rámci série doporučujeme jednotný název keše ve složení: PPKV - kříž, křížek u ...., boží muka...., kaplička...

PPKV (zkratka pro Předposlední křížovou výpravu) mezera pomlčka mezera NÁZEV SAMOTNÝ...

Další zpracování listingu je individuální záležitostí, pokud se někomu bude líbit text obsažený u pilotních keší této série, může ho volně použít na stránkách svého pokladu!

Pilotní keše této série jsou: GC2PEFK    GC2NDM5       GC2PEF7      GC2P95D     GC2P7PT     GC2NHZD      GC2JFE6      GC2QAFZ     GC2QAGF

 

 

Kontakt

Předposlední křížová výprava

PPKvyprava@seznam.cz

Vyhledávání

Štítky

Nebyly nalezeny žádné štítky.

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode